3D mapa Bama

Satelitní mapa Bama

název bez diakritiky: Bama
správní zařazení: Pujehun, Southern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 21' 0" North, 11° 19' 0" West

Bama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pujehun, Southern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 21' 0" North, 11° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bama

Hotely Bama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Bama v Google Earth

satelitní 3D mapa Bama, Sierra Leone

3D mapa BamaGoogle Earth – podívejte se na Bama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bama, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Bama a okolí

Letiště ve městě Bama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bama (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bama a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bama: textový odkaz

satelitní mapu Bama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chauluka Chabala v oblasti Serenje, Central, Zambie
  2. Caucagua v oblasti Autonomo Achaguas, Apure, Venezuela
  3. Tipi Walo v oblasti Puerto Lempira, Gracias a Dios, Honduras
  4. Kot v oblasti Lendava, Slovinsko
  5. Brahman Majra v oblasti Kurukshetra, Haryana, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.