3D mapa Bamata

Satelitní mapa Bamata

název bez diakritiky: Bamata
správní zařazení: Pujehun, Southern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 31' 0" North, 11° 38' 0" West

Bamata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BamataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bamata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bamata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pujehun, Southern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 31' 0" North, 11° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bamata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bamata

Hotely Bamata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bamata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bamata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bamata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bamata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Bamata v Google Earth

satelitní 3D mapa Bamata, Sierra Leone

3D mapa BamataGoogle Earth – podívejte se na Bamata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bamata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bamata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bamata, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Bamata a okolí

Letiště ve městě Bamata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bamata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bamata (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bamata a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bamata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bamata: textový odkaz

satelitní mapu Bamata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bamata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bamata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bamata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bamata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornji Stajevac v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Frankford (historical) v oblasti Wicomico County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Akaba Kabre v oblasti Ogou, Plateaux, Togo
  4. Chancahuasi v oblasti Castrovirreyna, Huancavelica, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.