3D mapa Bangoma

Satelitní mapa Bangoma

název bez diakritiky: Bangoma
správní zařazení: Pujehun, Southern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 13' 27" North, 11° 50' 26" West

Bangoma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BangomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bangoma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bangoma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pujehun, Southern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 13' 27" North, 11° 50' 26" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bangoma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bangoma

Hotely Bangoma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bangoma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bangoma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bangoma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bangoma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Bangoma v Google Earth

satelitní 3D mapa Bangoma, Sierra Leone

3D mapa BangomaGoogle Earth – podívejte se na Bangoma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bangoma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bangoma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bangoma, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Bangoma a okolí

Letiště ve městě Bangoma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bangoma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bangoma (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bangoma a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bangoma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bangoma: textový odkaz

satelitní mapu Bangoma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bangoma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bangoma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bangoma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bangoma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Israel v oblasti San Juan Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  2. Chhatrakanda v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.