3D mapa Mokengi

Satelitní mapa Mokengi

název bez diakritiky: Mokengi
správní zařazení: Pujehun, Southern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 24' 0" North, 11° 47' 0" West

Mokengi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MokengiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mokengi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mokengi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pujehun, Southern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 24' 0" North, 11° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mokengi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mokengi

Hotely Mokengi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mokengi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mokengi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mokengi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mokengi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Mokengi v Google Earth

satelitní 3D mapa Mokengi, Sierra Leone

3D mapa MokengiGoogle Earth – podívejte se na Mokengi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mokengi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mokengi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mokengi, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Mokengi a okolí

Letiště ve městě Mokengi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mokengi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mokengi (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mokengi a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mokengi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mokengi: textový odkaz

satelitní mapu Mokengi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mokengi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mokengi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mokengi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mokengi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Silmidougou v oblasti Mane, Sanmatenga, Burkina Faso
  2. Hennessey v oblasti Harris County, Texas, Spojené státy americké
  3. Baisha v oblasti Guiyang, Hunan, Čína
  4. Diwullewa v oblasti North Western, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.