3D mapa Alexandra Estate

Satelitní mapa Alexandra Estate

název bez diakritiky: Alexandra Estate
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 17' 38" North, 103° 49' 11" East

Alexandra Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Alexandra EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alexandra Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alexandra Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 17' 38" North, 103° 49' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alexandra Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alexandra Estate

Hotely Alexandra Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alexandra Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alexandra Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alexandra Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alexandra Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alexandra Estate

3D mapa Alexandra Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa Alexandra Estate, Singapur

3D mapa Alexandra EstateGoogle Earth – podívejte se na Alexandra Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alexandra Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alexandra Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alexandra Estate, Singapur v Google Earth »

Letiště Alexandra Estate a okolí

Letiště ve městě Alexandra Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alexandra Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alexandra Estate (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alexandra Estate a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alexandra Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alexandra Estate: textový odkaz

satelitní mapu Alexandra Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alexandra Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alexandra Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alexandra Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alexandra Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sainglaing v oblasti Sidoktaya, Magwe, Barma
  2. Karim al Haymus v oblasti Diyala, Irák
  3. Lutan v oblasti Peixian, Jiangsu, Čína
  4. Kurichanskiy v oblasti Belokalitvinskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  5. Maryni v oblasti Bezhanitskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.