3D mapa Ardmore Flats

Satelitní mapa Ardmore Flats

název bez diakritiky: Ardmore Flats
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 18' 34" North, 103° 49' 48" East

Ardmore Flats a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ardmore FlatsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ardmore Flats. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ardmore Flats, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 18' 34" North, 103° 49' 48" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ardmore Flats v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ardmore Flats

Hotely Ardmore Flats: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ardmore Flats: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ardmore Flats, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ardmore Flats Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ardmore Flats. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ardmore Flats

3D mapa Ardmore Flats v Google Earth

satelitní 3D mapa Ardmore Flats, Singapur

3D mapa Ardmore FlatsGoogle Earth – podívejte se na Ardmore Flats z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ardmore Flats dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ardmore Flats shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ardmore Flats, Singapur v Google Earth »

Letiště Ardmore Flats a okolí

Letiště ve městě Ardmore Flats a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ardmore Flats říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ardmore Flats (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ardmore Flats a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ardmore Flats

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ardmore Flats: textový odkaz

satelitní mapu Ardmore Flats: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ardmore Flats

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ardmore Flats: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ardmore Flats: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ardmore Flats: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sergeyevka v oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina
  2. Varosh v oblasti Tirane, Albánie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.