3D mapa Bukit Ho Swee Estate

Satelitní mapa Bukit Ho Swee Estate

název bez diakritiky: Bukit Ho Swee Estate
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 17' 16" North, 103° 49' 48" East

Bukit Ho Swee Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bukit Ho Swee EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bukit Ho Swee Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bukit Ho Swee Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 17' 16" North, 103° 49' 48" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bukit Ho Swee Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bukit Ho Swee Estate

Hotely Bukit Ho Swee Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bukit Ho Swee Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bukit Ho Swee Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bukit Ho Swee Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bukit Ho Swee Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bukit Ho Swee Estate

3D mapa Bukit Ho Swee Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa Bukit Ho Swee Estate, Singapur

3D mapa Bukit Ho Swee EstateGoogle Earth – podívejte se na Bukit Ho Swee Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bukit Ho Swee Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bukit Ho Swee Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bukit Ho Swee Estate, Singapur v Google Earth »

Letiště Bukit Ho Swee Estate a okolí

Letiště ve městě Bukit Ho Swee Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bukit Ho Swee Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bukit Ho Swee Estate (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bukit Ho Swee Estate a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate: textový odkaz

satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bukit Ho Swee Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Manzar Faqir v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  2. Gorbeh'i v oblasti Bushehr, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.