3D mapa Sembawang Hills Estate

Satelitní mapa Sembawang Hills Estate

název bez diakritiky: Sembawang Hills Estate
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 22' 22" North, 103° 49' 49" East

Sembawang Hills Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sembawang Hills EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sembawang Hills Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sembawang Hills Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 22' 22" North, 103° 49' 49" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sembawang Hills Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sembawang Hills Estate

Hotely Sembawang Hills Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sembawang Hills Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sembawang Hills Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sembawang Hills Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sembawang Hills Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sembawang Hills Estate

3D mapa Sembawang Hills Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa Sembawang Hills Estate, Singapur

3D mapa Sembawang Hills EstateGoogle Earth – podívejte se na Sembawang Hills Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sembawang Hills Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sembawang Hills Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sembawang Hills Estate, Singapur v Google Earth »

Letiště Sembawang Hills Estate a okolí

Letiště ve městě Sembawang Hills Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sembawang Hills Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sembawang Hills Estate (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sembawang Hills Estate a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sembawang Hills Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sembawang Hills Estate: textový odkaz

satelitní mapu Sembawang Hills Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sembawang Hills Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sembawang Hills Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sembawang Hills Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sembawang Hills Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cypress Creek v oblasti Duplin County, North Carolina, Spojené státy americké
  2. Barczewko v oblasti Olsztyn I, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  3. Shumkova v oblasti Verkhoturskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  4. Vasil'yevka v oblasti Kirovohradska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.