3D mapa Košické Kúpele

Satelitní mapa Košické Kúpele

název bez diakritiky: Kosicke Kupele
správní zařazení: Okres Kosice I, Kosice, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 45' 0" North, 21° 15' 0" East

Košické Kúpele a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kosicke KupeleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Košické Kúpele. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kosicke Kupele, administrativně je místo zařazeno do oblasti Okres Kosice I, Kosice, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 45' 0" North, 21° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Košické Kúpele v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Košické Kúpele

Hotely Košické Kúpele: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Košické Kúpele: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Košické Kúpele, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Košické Kúpele Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Košické Kúpele. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Košické Kúpele

3D mapa Košické Kúpele v Google Earth

satelitní 3D mapa Košické Kúpele, Slovensko

3D mapa Košické KúpeleGoogle Earth – podívejte se na Košické Kúpele z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Košické Kúpele dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Košické Kúpele shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Košické Kúpele, Slovensko v Google Earth »

Letiště Košické Kúpele a okolí

Letiště ve městě Košické Kúpele a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Košické Kúpele říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Košické Kúpele (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Košické Kúpele a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Košické Kúpele

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Košické Kúpele: textový odkaz

satelitní mapu Košické Kúpele: obrázkový odkaz

satelitní mapu Košické Kúpele

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Košické Kúpele: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Košické Kúpele: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Košické Kúpele: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kazanga v oblasti Binde, Zoundweogo, Burkina Faso
  2. Lehmkuhlen v oblasti Ludwigslust, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  3. Daga v oblasti Tombouctou, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.