3D mapa ťahanovce

Satelitní mapa ťahanovce

název bez diakritiky: t'ahanovce
správní zařazení: Okres Kosice I, Kosice, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 45' 0" North, 21° 15' 0" East

ťahanovce a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa t'ahanovceVítejte na stránce věnované satelitní mapě ťahanovce. Název zobrazeného místa bez diakritiky je t'ahanovce, administrativně je místo zařazeno do oblasti Okres Kosice I, Kosice, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 45' 0" North, 21° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: ťahanovce v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely ťahanovce

Hotely ťahanovce: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely ťahanovce: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě ťahanovce, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě ťahanovce Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě ťahanovce. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města ťahanovce

3D mapa ťahanovce v Google Earth

satelitní 3D mapa ťahanovce, Slovensko

3D mapa ťahanovceGoogle Earth – podívejte se na ťahanovce z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu ťahanovce dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu ťahanovce shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa ťahanovce, Slovensko v Google Earth »

Letiště ťahanovce a okolí

Letiště ve městě ťahanovce a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích ťahanovce říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast ťahanovce (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro ťahanovce a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu ťahanovce

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu ťahanovce: textový odkaz

satelitní mapu ťahanovce: obrázkový odkaz

satelitní mapu ťahanovce

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu ťahanovce: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu ťahanovce: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu ťahanovce: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ab Sard-e Sarab v oblasti Lorestan, Írán
  2. Bhaitana v oblasti Nashik, Maharashtra, Indie
  3. Santa Susana v oblasti Ventura County, California, Spojené státy americké
  4. Gvriatskali v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  5. Zd'ar v oblasti Klatovy, Plzeňský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.