3D mapa Košická Nová Ves

Satelitní mapa Košická Nová Ves

název bez diakritiky: Kosicka Nova Ves
správní zařazení: Okres Kosice III, Kosice, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 44' 0" North, 21° 18' 0" East

Košická Nová Ves a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kosicka Nova VesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Košická Nová Ves. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kosicka Nova Ves, administrativně je místo zařazeno do oblasti Okres Kosice III, Kosice, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 44' 0" North, 21° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Košická Nová Ves v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Košická Nová Ves

Hotely Košická Nová Ves: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Košická Nová Ves: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Košická Nová Ves, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Košická Nová Ves Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Košická Nová Ves. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Košická Nová Ves

3D mapa Košická Nová Ves v Google Earth

satelitní 3D mapa Košická Nová Ves, Slovensko

3D mapa Košická Nová VesGoogle Earth – podívejte se na Košická Nová Ves z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Košická Nová Ves dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Košická Nová Ves shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Košická Nová Ves, Slovensko v Google Earth »

Letiště Košická Nová Ves a okolí

Letiště ve městě Košická Nová Ves a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Košická Nová Ves říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Košická Nová Ves (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Košická Nová Ves a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Košická Nová Ves

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Košická Nová Ves: textový odkaz

satelitní mapu Košická Nová Ves: obrázkový odkaz

satelitní mapu Košická Nová Ves

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Košická Nová Ves: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Košická Nová Ves: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Košická Nová Ves: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sin'gok v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika
  2. Walden v oblasti Bibb County, Georgia, Spojené státy americké
  3. Pamch'i v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  4. Gehau v oblasti Hersfeld-Rotenburg, Kassel, Hessen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.