3D mapa Išla

Satelitní mapa Išla

název bez diakritiky: Isla
správní zařazení: Presov, Presov, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 2' 0" North, 21° 17' 0" East

Išla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IslaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Išla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Isla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Presov, Presov, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 2' 0" North, 21° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Išla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Išla

Hotely Išla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Išla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Išla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Išla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Išla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Išla

3D mapa Išla v Google Earth

satelitní 3D mapa Išla, Slovensko

3D mapa IšlaGoogle Earth – podívejte se na Išla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Išla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Išla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Išla, Slovensko v Google Earth »

Letiště Išla a okolí

Letiště ve městě Išla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Išla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Išla (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Išla a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Išla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Išla: textový odkaz

satelitní mapu Išla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Išla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Išla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Išla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Išla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pembroke v oblasti Petersburg City, Virginia, Spojené státy americké
  2. Rancakemit v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie
  3. Kerbesquer v oblasti Pontivy, Morbihan, Bretagne, Francie
  4. Huacanapi v oblasti Sajama, Oruro, Bolívie
  5. Vukojevac v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.