3D mapa Šarišské Lúky

Satelitní mapa Šarišské Lúky

název bez diakritiky: Sarisske Luky
správní zařazení: Presov, Presov, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 1' 0" North, 21° 16' 0" East

Šarišské Lúky a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sarisske LukyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Šarišské Lúky. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sarisske Luky, administrativně je místo zařazeno do oblasti Presov, Presov, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 1' 0" North, 21° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Šarišské Lúky v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Šarišské Lúky

Hotely Šarišské Lúky: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Šarišské Lúky: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Šarišské Lúky, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Šarišské Lúky Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Šarišské Lúky. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Šarišské Lúky

3D mapa Šarišské Lúky v Google Earth

satelitní 3D mapa Šarišské Lúky, Slovensko

3D mapa Šarišské LúkyGoogle Earth – podívejte se na Šarišské Lúky z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Šarišské Lúky dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Šarišské Lúky shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Šarišské Lúky, Slovensko v Google Earth »

Letiště Šarišské Lúky a okolí

Letiště ve městě Šarišské Lúky a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Šarišské Lúky říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Šarišské Lúky (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Šarišské Lúky a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Šarišské Lúky

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Šarišské Lúky: textový odkaz

satelitní mapu Šarišské Lúky: obrázkový odkaz

satelitní mapu Šarišské Lúky

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Šarišské Lúky: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Šarišské Lúky: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Šarišské Lúky: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cansilayan v oblasti Negros Occidental, Region 6, Filipíny
  2. Knigovichi v oblasti Lvivska, Ukrajina
  3. Dia Linh v oblasti Huong Khe, Ha Tinh, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.