3D mapa Kameničcany

Satelitní mapa Kameničcany

název bez diakritiky: Kameniccany
správní zařazení: Ilava, Trencin, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 59' 0" North, 18° 10' 0" East

Kameničcany a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KameniccanyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kameničcany. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kameniccany, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ilava, Trencin, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 59' 0" North, 18° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kameničcany v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kameničcany

Hotely Kameničcany: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kameničcany: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kameničcany, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kameničcany Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kameničcany. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kameničcany

3D mapa Kameničcany v Google Earth

satelitní 3D mapa Kameničcany, Slovensko

3D mapa KameničcanyGoogle Earth – podívejte se na Kameničcany z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kameničcany dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kameničcany shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kameničcany, Slovensko v Google Earth »

Letiště Kameničcany a okolí

Letiště ve městě Kameničcany a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kameničcany říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kameničcany (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kameničcany a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kameničcany

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kameničcany: textový odkaz

satelitní mapu Kameničcany: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kameničcany

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kameničcany: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kameničcany: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kameničcany: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Canada v oblasti Madrid, Madrid, Španělsko
  2. Dong Mu v oblasti Bao Lac, Cao Bang, Vietnam
  3. Odzatoni v oblasti Gamboma, Plateaux, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.