3D mapa Malý Kolačín

Satelitní mapa Malý Kolačín

název bez diakritiky: Maly Kolacin
správní zařazení: Ilava, Trencin, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 56' 0" North, 18° 11' 0" East

Malý Kolačín a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Maly KolacinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malý Kolačín. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maly Kolacin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ilava, Trencin, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 56' 0" North, 18° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malý Kolačín v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malý Kolačín

Hotely Malý Kolačín: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malý Kolačín: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malý Kolačín, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malý Kolačín Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malý Kolačín. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malý Kolačín

3D mapa Malý Kolačín v Google Earth

satelitní 3D mapa Malý Kolačín, Slovensko

3D mapa Malý KolačínGoogle Earth – podívejte se na Malý Kolačín z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malý Kolačín dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malý Kolačín shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malý Kolačín, Slovensko v Google Earth »

Letiště Malý Kolačín a okolí

Letiště ve městě Malý Kolačín a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malý Kolačín říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malý Kolačín (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malý Kolačín a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malý Kolačín

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malý Kolačín: textový odkaz

satelitní mapu Malý Kolačín: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malý Kolačín

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malý Kolačín: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malý Kolačín: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malý Kolačín: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mong Htangpongsa-se v oblasti Bawlakhe, Kayah, Barma
  2. Jose Maria Morelos v oblasti Villa Hidalgo, Zacatecas, Mexiko
  3. Ranotsara v oblasti Ikalamavony, Fianarantsoa, Madagaskar
  4. Selimiye v oblasti Bursa, Turecko
  5. Natsi v oblasti Tabasaranskiy rayon, Republic of Dagestan, Rusko
  6. Kemalang v oblasti Sleman, D.I Yogyakarta, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.