3D mapa Trenčianske Teplice

Satelitní mapa Trenčianske Teplice

název bez diakritiky: Trencianske Teplice
správní zařazení: Trencin, Trencin, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 55' 0" North, 18° 10' 0" East

Trenčianske Teplice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Trencianske TepliceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Trenčianske Teplice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Trencianske Teplice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Trencin, Trencin, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 55' 0" North, 18° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Trenčianske Teplice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Trenčianske Teplice

Hotely Trenčianske Teplice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Trenčianske Teplice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Trenčianske Teplice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Trenčianske Teplice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Trenčianske Teplice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Trenčianske Teplice

3D mapa Trenčianske Teplice v Google Earth

satelitní 3D mapa Trenčianske Teplice, Slovensko

3D mapa Trenčianske TepliceGoogle Earth – podívejte se na Trenčianske Teplice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Trenčianske Teplice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Trenčianske Teplice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Trenčianske Teplice, Slovensko v Google Earth »

Letiště Trenčianske Teplice a okolí

Letiště ve městě Trenčianske Teplice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Trenčianske Teplice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Trenčianske Teplice (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Trenčianske Teplice a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Trenčianske Teplice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Trenčianske Teplice: textový odkaz

satelitní mapu Trenčianske Teplice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Trenčianske Teplice

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Trenčianske Teplice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Trenčianske Teplice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Trenčianske Teplice: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santa Rosa v oblasti Parras, Coahuila, Mexiko
  2. Balair v oblasti Talitskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  3. Comevilca v oblasti Ambo, Huanuco, Peru
  4. Zaozer'ye v oblasti Sysolskiy rayon, Republic of Komi, Rusko
  5. Faxinal dos Guedes v oblasti Faxinal D Guede, Santa Catarina, Brazílie
  6. Espariz v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.