3D mapa Trenčín

Satelitní mapa Trenčín

název bez diakritiky: Trencin
správní zařazení: Trencin, Trencin, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 54' 0" North, 18° 2' 0" East

Trenčín a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TrencinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Trenčín. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Trencin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Trencin, Trencin, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 54' 0" North, 18° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Trenčín v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Trenčín

Hotely Trenčín: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Trenčín: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Trenčín, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Trenčín Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Trenčín. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Trenčín

3D mapa Trenčín v Google Earth

satelitní 3D mapa Trenčín, Slovensko

3D mapa TrenčínGoogle Earth – podívejte se na Trenčín z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Trenčín dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Trenčín shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Trenčín, Slovensko v Google Earth »

Letiště Trenčín a okolí

Letiště ve městě Trenčín a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Trenčín říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Trenčín (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Trenčín a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Trenčín

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Trenčín: textový odkaz

satelitní mapu Trenčín: obrázkový odkaz

satelitní mapu Trenčín

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Trenčín: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Trenčín: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Trenčín: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bossay-sur-Claise v oblasti Loches, Indre-et-Loire, Centre, Francie
  2. Belil Nelbi v oblasti Louga, Senegal
  3. Lukala v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Betts Lower Landing v oblasti Clarke County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.