3D mapa Liptovský Mikuláš

Satelitní mapa Liptovský Mikuláš

název bez diakritiky: Liptovsky Mikulas
správní zařazení: Liptovsky Mikulas, Zilina, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 5' 0" North, 19° 37' 0" East

Liptovský Mikuláš a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Liptovsky MikulasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Liptovský Mikuláš. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Liptovsky Mikulas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Liptovsky Mikulas, Zilina, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 5' 0" North, 19° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Liptovský Mikuláš v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Liptovský Mikuláš

Hotely Liptovský Mikuláš: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Liptovský Mikuláš: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Liptovský Mikuláš, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Liptovský Mikuláš Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Liptovský Mikuláš. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Liptovský Mikuláš

3D mapa Liptovský Mikuláš v Google Earth

satelitní 3D mapa Liptovský Mikuláš, Slovensko

3D mapa Liptovský MikulášGoogle Earth – podívejte se na Liptovský Mikuláš z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Liptovský Mikuláš dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Liptovský Mikuláš shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Liptovský Mikuláš, Slovensko v Google Earth »

Letiště Liptovský Mikuláš a okolí

Letiště ve městě Liptovský Mikuláš a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Liptovský Mikuláš říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Liptovský Mikuláš (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Liptovský Mikuláš a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Liptovský Mikuláš

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Liptovský Mikuláš: textový odkaz

satelitní mapu Liptovský Mikuláš: obrázkový odkaz

satelitní mapu Liptovský Mikuláš

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Liptovský Mikuláš: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Liptovský Mikuláš: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Liptovský Mikuláš: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Singjala v oblasti Shariatpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Mamino v oblasti Makow Mazowiecki, Mazowieckie, Polsko
  3. Karamusa v oblasti Diyarbakir, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.