3D mapa Ilma Shiikh

Satelitní mapa Ilma Shiikh

název bez diakritiky: Ilma Shiikh
správní zařazení: Burao, Tog-Dheer, Somálsko, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 21' 0" North, 45° 28' 0" East

Ilma Shiikh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ilma ShiikhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ilma Shiikh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ilma Shiikh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Burao, Tog-Dheer, Somálsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 21' 0" North, 45° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ilma Shiikh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ilma Shiikh

Hotely Ilma Shiikh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ilma Shiikh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ilma Shiikh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ilma Shiikh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ilma Shiikh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ilma Shiikh

3D mapa Ilma Shiikh v Google Earth

satelitní 3D mapa Ilma Shiikh, Somálsko

3D mapa Ilma ShiikhGoogle Earth – podívejte se na Ilma Shiikh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ilma Shiikh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ilma Shiikh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ilma Shiikh, Somálsko v Google Earth »

Letiště Ilma Shiikh a okolí

Letiště ve městě Ilma Shiikh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ilma Shiikh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ilma Shiikh (Somálsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ilma Shiikh a celou oblast Somálsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ilma Shiikh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ilma Shiikh: textový odkaz

satelitní mapu Ilma Shiikh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ilma Shiikh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ilma Shiikh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilma Shiikh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilma Shiikh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lashidan-e Motlaq v oblasti Gilan, Írán
  2. Ignacio Flores v oblasti Latacunga, Cotopaxi, Ekvádor
  3. Leninskiy v oblasti Leninskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  4. Boca Arichuna v oblasti Autonomo San Fernando, Apure, Venezuela
  5. Salobral v oblasti Avila, Castilla y Leon, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.