3D mapa San Pedro de la Ribera

Satelitní mapa San Pedro de la Ribera

název bez diakritiky: San Pedro de la Ribera
správní zařazení: Asturias, Asturias, Španělsko, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 34' 0" North, 6° 13' 0" West

San Pedro de la Ribera a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Pedro de la RiberaVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Pedro de la Ribera. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Pedro de la Ribera, administrativně je místo zařazeno do oblasti Asturias, Asturias, Španělsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 34' 0" North, 6° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Pedro de la Ribera v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Pedro de la Ribera

Hotely San Pedro de la Ribera: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Pedro de la Ribera: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Pedro de la Ribera, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Pedro de la Ribera Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Pedro de la Ribera. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Pedro de la Ribera

3D mapa San Pedro de la Ribera v Google Earth

satelitní 3D mapa San Pedro de la Ribera, Španělsko

3D mapa San Pedro de la RiberaGoogle Earth – podívejte se na San Pedro de la Ribera z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Pedro de la Ribera dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Pedro de la Ribera shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Pedro de la Ribera, Španělsko v Google Earth »

Letiště San Pedro de la Ribera a okolí

Letiště ve městě San Pedro de la Ribera a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Pedro de la Ribera říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Pedro de la Ribera (Španělsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Pedro de la Ribera a celou oblast Španělsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Pedro de la Ribera

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Pedro de la Ribera: textový odkaz

satelitní mapu San Pedro de la Ribera: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Pedro de la Ribera

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Pedro de la Ribera: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pedro de la Ribera: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pedro de la Ribera: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ilicaoba v oblasti Balikesir, Turecko
  2. Tampasak v oblasti Sabah, Malajsie
  3. Orip'o-ri v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.