3D mapa Manzaneda de Omaña

Satelitní mapa Manzaneda de Omaña

název bez diakritiky: Manzaneda de Omana
správní zařazení: Leon, Castilla y Leon, Španělsko, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 49' 0" North, 6° 2' 0" West

Manzaneda de Omaña a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Manzaneda de OmanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Manzaneda de Omaña. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Manzaneda de Omana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 49' 0" North, 6° 2' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Manzaneda de Omaña v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Manzaneda de Omaña

Hotely Manzaneda de Omaña: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Manzaneda de Omaña: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Manzaneda de Omaña, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Manzaneda de Omaña Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Manzaneda de Omaña. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Manzaneda de Omaña

3D mapa Manzaneda de Omaña v Google Earth

satelitní 3D mapa Manzaneda de Omaña, Španělsko

3D mapa Manzaneda de OmañaGoogle Earth – podívejte se na Manzaneda de Omaña z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Manzaneda de Omaña dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Manzaneda de Omaña shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Manzaneda de Omaña, Španělsko v Google Earth »

Letiště Manzaneda de Omaña a okolí

Letiště ve městě Manzaneda de Omaña a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Manzaneda de Omaña říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Manzaneda de Omaña (Španělsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Manzaneda de Omaña a celou oblast Španělsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Manzaneda de Omaña

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Manzaneda de Omaña: textový odkaz

satelitní mapu Manzaneda de Omaña: obrázkový odkaz

satelitní mapu Manzaneda de Omaña

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Manzaneda de Omaña: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Manzaneda de Omaña: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Manzaneda de Omaña: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Velikoye Selo v oblasti Boksitogorskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  2. Moleneinde v oblasti Antwerpen, Vlaanderen, Belgie
  3. Musvete v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  4. Phumi Laminh v oblasti Lum Phat, Ratana Kiri, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.