3D mapa La Playa de Tauro

Satelitní mapa La Playa de Tauro

název bez diakritiky: La Playa de Tauro
správní zařazení: Las Palmas, Islas Canarias, Španělsko, Evropa
zeměpisná poloha: 27° 48' 0" North, 15° 43' 0" West

La Playa de Tauro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La Playa de TauroVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Playa de Tauro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Playa de Tauro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Las Palmas, Islas Canarias, Španělsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 48' 0" North, 15° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Playa de Tauro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Playa de Tauro

Hotely La Playa de Tauro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Playa de Tauro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Playa de Tauro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Playa de Tauro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Playa de Tauro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely La Playa de Tauro

3D mapa La Playa de Tauro v Google Earth

satelitní 3D mapa La Playa de Tauro, Španělsko

3D mapa La Playa de TauroGoogle Earth – podívejte se na La Playa de Tauro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Playa de Tauro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Playa de Tauro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Playa de Tauro, Španělsko v Google Earth »

Letiště La Playa de Tauro a okolí

Letiště ve městě La Playa de Tauro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Playa de Tauro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Playa de Tauro (Španělsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Playa de Tauro a celou oblast Španělsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Playa de Tauro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Playa de Tauro: textový odkaz

satelitní mapu La Playa de Tauro: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Playa de Tauro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Playa de Tauro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Playa de Tauro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Playa de Tauro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Batey Las Flores v oblasti La Romana, Dominikánská republika
  2. Adjeide v oblasti Tchamba (Nyala), Centre, Togo
  3. Pueblo Viejo v oblasti Montijo, Veraguas, Panama
  4. Hostetin v oblasti Uherské HradiŠtě, Zlínský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.