3D mapa Baños de Rioja

Satelitní mapa Baños de Rioja

název bez diakritiky: Banos de Rioja
správní zařazení: La Rioja, La Rioja, Španělsko, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 31' 0" North, 2° 57' 0" West

Baños de Rioja a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Banos de RiojaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baños de Rioja. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banos de Rioja, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Rioja, La Rioja, Španělsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 31' 0" North, 2° 57' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baños de Rioja v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baños de Rioja

Hotely Baños de Rioja: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baños de Rioja: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baños de Rioja, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baños de Rioja Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baños de Rioja. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baños de Rioja

3D mapa Baños de Rioja v Google Earth

satelitní 3D mapa Baños de Rioja, Španělsko

3D mapa Baños de RiojaGoogle Earth – podívejte se na Baños de Rioja z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baños de Rioja dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baños de Rioja shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baños de Rioja, Španělsko v Google Earth »

Letiště Baños de Rioja a okolí

Letiště ve městě Baños de Rioja a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baños de Rioja říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baños de Rioja (Španělsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baños de Rioja a celou oblast Španělsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baños de Rioja

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baños de Rioja: textový odkaz

satelitní mapu Baños de Rioja: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baños de Rioja

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baños de Rioja: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baños de Rioja: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baños de Rioja: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Sempam v oblasti Pahang, Malajsie
  2. Minciunesti v oblasti Arges, Rumunsko
  3. Pakwi v oblasti Puerto Lempira, Gracias a Dios, Honduras
  4. Seven Devils v oblasti Avery County, North Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.