3D mapa Al Khān

Satelitní mapa Al Khān

název bez diakritiky: Al Khan
správní zařazení: Shariqah, Spojené arabské emiráty, Asie
zeměpisná poloha: 25° 19' 55" North, 55° 21' 32" East

Al Khān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al KhanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Khān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Khan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shariqah, Spojené arabské emiráty, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 19' 55" North, 55° 21' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Khān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Khān

Hotely Al Khān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Khān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Khān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Khān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Khān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Khān

3D mapa Al Khān v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Khān, Spojené arabské emiráty

3D mapa Al KhānGoogle Earth – podívejte se na Al Khān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Khān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Khān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Khān, Spojené arabské emiráty v Google Earth »

Letiště Al Khān a okolí

Letiště ve městě Al Khān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Khān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Khān (Spojené arabské emiráty)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Khān a celou oblast Spojené arabské emiráty. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Khān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Khān: textový odkaz

satelitní mapu Al Khān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Khān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Khān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Khān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Khān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Martino v oblasti Rieti, Lazio, Itálie
  2. Basti Laranwali v oblasti Rahim Yar Khan, Punjab, Pákistán
  3. Aidra v oblasti Fatick, Senegal
  4. Bagpura v oblasti Udaipur, Rajasthan, Indie
  5. Raimboid v oblasti Ouest, Haiti
  6. Sidorovskoye v oblasti Odintsovskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.