3D mapa Pisinimo

Satelitní mapa Pisinimo

název bez diakritiky: Pisinimo
správní zařazení: Pima County, Arizona, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 32° 2' 6" North, 112° 18' 52" West

Pisinimo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PisinimoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pisinimo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pisinimo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pima County, Arizona, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 2' 6" North, 112° 18' 52" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pisinimo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pisinimo

Hotely Pisinimo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pisinimo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pisinimo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pisinimo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pisinimo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pisinimo

3D mapa Pisinimo v Google Earth

satelitní 3D mapa Pisinimo, Spojené státy americké

3D mapa PisinimoGoogle Earth – podívejte se na Pisinimo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pisinimo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pisinimo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pisinimo, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Pisinimo a okolí

Letiště ve městě Pisinimo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pisinimo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pisinimo (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pisinimo a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pisinimo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pisinimo: textový odkaz

satelitní mapu Pisinimo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pisinimo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pisinimo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pisinimo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pisinimo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hult v oblasti Eksjo Kommun, Jonkopings Lan, Švédsko
  2. White Marsh v oblasti Gloucester County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Dire Amba v oblasti North Shewa, Amhara, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.