3D mapa Bolongo

Satelitní mapa Bolongo

název bez diakritiky: Bolongo
správní zařazení: Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 19' 10" North, 64° 53' 55" West

Bolongo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BolongoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bolongo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bolongo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 19' 10" North, 64° 53' 55" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bolongo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bolongo

Hotely Bolongo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bolongo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bolongo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bolongo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bolongo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bolongo

3D mapa Bolongo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bolongo, Spojené státy americké

3D mapa BolongoGoogle Earth – podívejte se na Bolongo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bolongo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bolongo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bolongo, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Bolongo a okolí

Letiště ve městě Bolongo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bolongo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bolongo (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bolongo a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bolongo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bolongo: textový odkaz

satelitní mapu Bolongo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bolongo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bolongo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bolongo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bolongo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aldesti v oblasti Olt, Rumunsko
  2. Ludo v oblasti Sissig, Azuay, Ekvádor
  3. Ch'ilgi v oblasti North Shewa, Amhara, Etiopie
  4. Visse v oblasti Valais, Genferseeregion, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.