3D mapa McGill

Satelitní mapa McGill

název bez diakritiky: McGill
správní zařazení: Sonoma County, California, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 38° 11' 55" North, 122° 26' 8" West

McGill a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa McGillVítejte na stránce věnované satelitní mapě McGill. Název zobrazeného místa bez diakritiky je McGill, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sonoma County, California, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 11' 55" North, 122° 26' 8" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: McGill v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely McGill

Hotely McGill: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely McGill: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě McGill, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě McGill Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě McGill. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města McGill

3D mapa McGill v Google Earth

satelitní 3D mapa McGill, Spojené státy americké

3D mapa McGillGoogle Earth – podívejte se na McGill z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu McGill dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu McGill shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa McGill, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště McGill a okolí

Letiště ve městě McGill a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích McGill říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast McGill (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro McGill a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu McGill

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu McGill: textový odkaz

satelitní mapu McGill: obrázkový odkaz

satelitní mapu McGill

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu McGill: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu McGill: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu McGill: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koujaine v oblasti Al Hoceima, Centre Nord, Maroko
  2. Terni v oblasti Terni, Umbria, Itálie
  3. Melchtal v oblasti Obwalden, Zentralschweiz, Švýcarsko
  4. Douter v oblasti Grand Anse, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.