3D mapa Christiansted

Satelitní mapa Christiansted

název bez diakritiky: Christiansted
správní zařazení: Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 17° 44' 55" North, 64° 42' 13" West

Christiansted a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChristianstedVítejte na stránce věnované satelitní mapě Christiansted. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Christiansted, administrativně je místo zařazeno do oblasti Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 44' 55" North, 64° 42' 13" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Christiansted v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Christiansted

Hotely Christiansted: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Christiansted: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Christiansted, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Christiansted Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Christiansted. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Christiansted

3D mapa Christiansted v Google Earth

satelitní 3D mapa Christiansted, Spojené státy americké

3D mapa ChristianstedGoogle Earth – podívejte se na Christiansted z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Christiansted dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Christiansted shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Christiansted, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Christiansted a okolí

Letiště ve městě Christiansted a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Christiansted říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Christiansted (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Christiansted a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Christiansted

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Christiansted: textový odkaz

satelitní mapu Christiansted: obrázkový odkaz

satelitní mapu Christiansted

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Christiansted: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Christiansted: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Christiansted: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pozdnyakova v oblasti Krasnochikoyskiy rayon, Chitinskaya Oblast, Rusko
  2. Aubawn v oblasti Cavan, North East, Irsko
  3. Taewon-ni v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.