3D mapa Soroka Shores

Satelitní mapa Soroka Shores

název bez diakritiky: Soroka Shores
správní zařazení: Broward County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 9' 9" North, 80° 6' 33" West

Soroka Shores a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Soroka ShoresVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soroka Shores. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soroka Shores, administrativně je místo zařazeno do oblasti Broward County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 9' 9" North, 80° 6' 33" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soroka Shores v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soroka Shores

Hotely Soroka Shores: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soroka Shores: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soroka Shores, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soroka Shores Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soroka Shores. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soroka Shores

3D mapa Soroka Shores v Google Earth

satelitní 3D mapa Soroka Shores, Spojené státy americké

3D mapa Soroka ShoresGoogle Earth – podívejte se na Soroka Shores z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soroka Shores dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soroka Shores shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soroka Shores, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Soroka Shores a okolí

Letiště ve městě Soroka Shores a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soroka Shores říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soroka Shores (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soroka Shores a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soroka Shores

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soroka Shores: textový odkaz

satelitní mapu Soroka Shores: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soroka Shores

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soroka Shores: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soroka Shores: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soroka Shores: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ion Luca Caragiale v oblasti Dimbovita, Rumunsko
  2. Ash Shoona v oblasti Northern, Súdán
  3. Solosancho v oblasti Avila, Castilla y Leon, Španělsko
  4. `Izbat al `Arab v oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.