3D mapa Alameda

Satelitní mapa Alameda

název bez diakritiky: Alameda
správní zařazení: Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 45' 47" North, 80° 17' 52" West

Alameda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlamedaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alameda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alameda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 45' 47" North, 80° 17' 52" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alameda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alameda

Hotely Alameda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alameda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alameda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alameda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alameda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alameda

3D mapa Alameda v Google Earth

satelitní 3D mapa Alameda, Spojené státy americké

3D mapa AlamedaGoogle Earth – podívejte se na Alameda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alameda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alameda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alameda, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Alameda a okolí

Letiště ve městě Alameda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alameda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alameda (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alameda a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alameda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alameda: textový odkaz

satelitní mapu Alameda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alameda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alameda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alameda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alameda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Les Minieres v oblasti Evreux, Eure, Haute-Normandie, Francie
  2. Backhult v oblasti Hylte Kommun, Hallands Lan, Švédsko
  3. Bir-e Rasul Bakhsh v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  4. Wado Arai v oblasti Badin, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.