3D mapa South Allapattah

Satelitní mapa South Allapattah

název bez diakritiky: South Allapattah
správní zařazení: Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 31' 59" North, 80° 21' 58" West

South Allapattah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa South AllapattahVítejte na stránce věnované satelitní mapě South Allapattah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je South Allapattah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 31' 59" North, 80° 21' 58" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: South Allapattah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely South Allapattah

Hotely South Allapattah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely South Allapattah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě South Allapattah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě South Allapattah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě South Allapattah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města South Allapattah

3D mapa South Allapattah v Google Earth

satelitní 3D mapa South Allapattah, Spojené státy americké

3D mapa South AllapattahGoogle Earth – podívejte se na South Allapattah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu South Allapattah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu South Allapattah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa South Allapattah, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště South Allapattah a okolí

Letiště ve městě South Allapattah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích South Allapattah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast South Allapattah (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro South Allapattah a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu South Allapattah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu South Allapattah: textový odkaz

satelitní mapu South Allapattah: obrázkový odkaz

satelitní mapu South Allapattah

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu South Allapattah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu South Allapattah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu South Allapattah: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Campretti v oblasti Corte, Haute-Corse, Corse, Francie
  2. Konturkaka v oblasti Bekes, Maďarsko
  3. Kutin v oblasti Rivnenska, Ukrajina
  4. Shimmachi v oblasti Niigata, Hokuriku, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.