3D mapa Palm Springs

Satelitní mapa Palm Springs

název bez diakritiky: Palm Springs
správní zařazení: Palm Beach County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 38' 8" North, 80° 5' 47" West

Palm Springs a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Palm SpringsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palm Springs. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palm Springs, administrativně je místo zařazeno do oblasti Palm Beach County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 38' 8" North, 80° 5' 47" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palm Springs v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palm Springs

Hotely Palm Springs: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palm Springs: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palm Springs, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palm Springs Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palm Springs. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palm Springs

3D mapa Palm Springs v Google Earth

satelitní 3D mapa Palm Springs, Spojené státy americké

3D mapa Palm SpringsGoogle Earth – podívejte se na Palm Springs z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palm Springs dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palm Springs shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palm Springs, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Palm Springs a okolí

Letiště ve městě Palm Springs a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palm Springs říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palm Springs (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palm Springs a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palm Springs

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palm Springs: textový odkaz

satelitní mapu Palm Springs: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palm Springs

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palm Springs: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palm Springs: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palm Springs: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bomlado v oblasti Kolahun, Lofa, Libérie
  2. Madarag v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  3. La Redonda v oblasti San Andres, Antioquia, Kolumbie
  4. Ban Ongtu v oblasti Khamkeut, Bolikhamsai, Laos
  5. Tierra Cortada v oblasti Las Palmas, Veraguas, Panama

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.