3D mapa Kensington Park

Satelitní mapa Kensington Park

název bez diakritiky: Kensington Park
správní zařazení: Sarasota County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 21' 33" North, 82° 29' 48" West

Kensington Park a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kensington ParkVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kensington Park. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kensington Park, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sarasota County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 21' 33" North, 82° 29' 48" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kensington Park v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kensington Park

Hotely Kensington Park: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kensington Park: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kensington Park, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kensington Park Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kensington Park. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kensington Park

3D mapa Kensington Park v Google Earth

satelitní 3D mapa Kensington Park, Spojené státy americké

3D mapa Kensington ParkGoogle Earth – podívejte se na Kensington Park z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kensington Park dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kensington Park shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kensington Park, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Kensington Park a okolí

Letiště ve městě Kensington Park a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kensington Park říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kensington Park (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kensington Park a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kensington Park

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kensington Park: textový odkaz

satelitní mapu Kensington Park: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kensington Park

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kensington Park: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kensington Park: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kensington Park: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Brunei v oblasti Sabah, Malajsie
  2. Cooleys Corner v oblasti Monmouth County, New Jersey, Spojené státy americké
  3. Saungnaing v oblasti Kyaikto, Mon, Barma
  4. Kleinochsenfurt v oblasti Wurzburg, Unterfranken, Bayern, Německo
  5. Vinnyy v oblasti East Kazakhstan, Kazachstán
  6. Ithekahuno v oblasti Central, Keňa
  7. Ban Huai Fai v oblasti Lamphun, Northern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.