3D mapa Sarasota

Satelitní mapa Sarasota

název bez diakritiky: Sarasota
správní zařazení: Sarasota County, Florida, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 20' 10" North, 82° 31' 51" West

Sarasota a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SarasotaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sarasota. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sarasota, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sarasota County, Florida, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 20' 10" North, 82° 31' 51" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sarasota v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sarasota

Hotely Sarasota: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sarasota: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sarasota, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sarasota Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sarasota. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Sarasota

3D mapa Sarasota v Google Earth

satelitní 3D mapa Sarasota, Spojené státy americké

3D mapa SarasotaGoogle Earth – podívejte se na Sarasota z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sarasota dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sarasota shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sarasota, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Sarasota a okolí

Letiště ve městě Sarasota a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sarasota říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sarasota (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sarasota a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sarasota

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sarasota: textový odkaz

satelitní mapu Sarasota: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sarasota

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sarasota: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarasota: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarasota: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vitray v oblasti Montlucon, Allier, Auvergne, Francie
  2. Sarangal v oblasti Jhalakati Zl, Barisal Div, Bangladéš
  3. Paragastota v oblasti Western, Srí Lanka
  4. Deh Bin v oblasti Fars, Írán
  5. Ture v oblasti Donegal, Donegal, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.