3D mapa Oakland Heights

Satelitní mapa Oakland Heights

název bez diakritiky: Oakland Heights
správní zařazení: Bartow County, Georgia, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 12' 44" North, 84° 47' 43" West

Oakland Heights a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Oakland HeightsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oakland Heights. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oakland Heights, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bartow County, Georgia, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 12' 44" North, 84° 47' 43" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oakland Heights v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oakland Heights

Hotely Oakland Heights: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oakland Heights: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oakland Heights, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oakland Heights Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oakland Heights. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oakland Heights

3D mapa Oakland Heights v Google Earth

satelitní 3D mapa Oakland Heights, Spojené státy americké

3D mapa Oakland HeightsGoogle Earth – podívejte se na Oakland Heights z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oakland Heights dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oakland Heights shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oakland Heights, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Oakland Heights a okolí

Letiště ve městě Oakland Heights a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oakland Heights říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oakland Heights (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oakland Heights a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oakland Heights

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oakland Heights: textový odkaz

satelitní mapu Oakland Heights: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oakland Heights

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oakland Heights: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oakland Heights: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oakland Heights: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bolota v oblasti Bombali, Northern, Sierra Leone
  2. Dianteiro v oblasti Coimbra, Baixo Mondego, Centro, Portugalsko
  3. Idiya v oblasti Ido, Oyo, Nigérie
  4. Yapara v oblasti Batangafo, Ouham, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.