3D mapa Barrettsville

Satelitní mapa Barrettsville

název bez diakritiky: Barrettsville
správní zařazení: Dawson County, Georgia, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 34° 20' 23" North, 84° 9' 25" West

Barrettsville a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BarrettsvilleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Barrettsville. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Barrettsville, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dawson County, Georgia, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 20' 23" North, 84° 9' 25" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Barrettsville v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Barrettsville

Hotely Barrettsville: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Barrettsville: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Barrettsville, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Barrettsville Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Barrettsville. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Barrettsville

3D mapa Barrettsville v Google Earth

satelitní 3D mapa Barrettsville, Spojené státy americké

3D mapa BarrettsvilleGoogle Earth – podívejte se na Barrettsville z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Barrettsville dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Barrettsville shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Barrettsville, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Barrettsville a okolí

Letiště ve městě Barrettsville a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Barrettsville říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Barrettsville (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Barrettsville a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Barrettsville

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Barrettsville: textový odkaz

satelitní mapu Barrettsville: obrázkový odkaz

satelitní mapu Barrettsville

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Barrettsville: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Barrettsville: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Barrettsville: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fatehwari v oblasti Sanghar, Sind, Pákistán
  2. Carrowreagh v oblasti Sligo, North West, Irsko
  3. Ebiani v oblasti Woleu (Oyem), Wouleu-Ntem, Gabun
  4. Dreeke v oblasti Bielefeld, Detmold, Nordrhein-Westfalen, Německo
  5. Haji Kach v oblasti Sibi, Baluchistan, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.