3D mapa Barnes

Satelitní mapa Barnes

název bez diakritiky: Barnes
správní zařazení: McLean County, Illinois, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 30' 10" North, 88° 54' 6" West

Barnes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BarnesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Barnes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Barnes, administrativně je místo zařazeno do oblasti McLean County, Illinois, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 30' 10" North, 88° 54' 6" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Barnes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Barnes

Hotely Barnes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Barnes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Barnes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Barnes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Barnes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Barnes

3D mapa Barnes v Google Earth

satelitní 3D mapa Barnes, Spojené státy americké

3D mapa BarnesGoogle Earth – podívejte se na Barnes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Barnes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Barnes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Barnes, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Barnes a okolí

Letiště ve městě Barnes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Barnes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Barnes (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Barnes a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Barnes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Barnes: textový odkaz

satelitní mapu Barnes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Barnes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Barnes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Barnes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Barnes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Centerton v oblasti Peddie, Eastern Cape, Jižní Afrika
  2. Skivsjo v oblasti Vindeln Kommun, Vasterbottens Lan, Švédsko
  3. Terzone v oblasti Rieti, Lazio, Itálie
  4. San Diego Curucupatzeo v oblasti Madero, Michoacan, Mexiko
  5. Rosita v oblasti Guadalupe y Calvo, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.