3D mapa Samuels

Satelitní mapa Samuels

název bez diakritiky: Samuels
správní zařazení: Nelson County, Kentucky, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 37° 52' 58" North, 85° 32' 0" West

Samuels a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SamuelsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Samuels. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Samuels, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nelson County, Kentucky, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 52' 58" North, 85° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Samuels v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Samuels

Hotely Samuels: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Samuels: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Samuels, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Samuels Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Samuels. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Samuels

3D mapa Samuels v Google Earth

satelitní 3D mapa Samuels, Spojené státy americké

3D mapa SamuelsGoogle Earth – podívejte se na Samuels z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Samuels dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Samuels shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Samuels, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Samuels a okolí

Letiště ve městě Samuels a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Samuels říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Samuels (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Samuels a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Samuels

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Samuels: textový odkaz

satelitní mapu Samuels: obrázkový odkaz

satelitní mapu Samuels

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Samuels: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Samuels: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Samuels: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Campoma v oblasti Ribero, Sucre, Venezuela
  2. Taunggyi v oblasti Pyu, Bago (Pegu), Barma
  3. Nyamutobo v oblasti Ruyigi, Ruyigi, Burundi
  4. Moyo v oblasti Central, Malawi
  5. Velho Ne v oblasti Guaratinga, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.