loading

Mapa letiště Parkersburg Airport

Parkersburg Airport (PKB)

základní informace o letišti

název letiště: Parkersburg Airport, Mid-Ohio Valley Regional Airport, Parkersburg Wood County Airport
zeměpisná poloha: 39° 20' 42" severní šířky, 81° 26' 21" západní délky
kód IATA: PKB
kód ICAO: KPKB

Mapa letiště Parkersburg Airport

Podrobná mapa letiště Parkersburg Airport (PKB) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Parkersburg Airport, Spojené státy americké, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Parkersburg Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Parkersburg Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Parkersburg Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Parkersburg Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Parkersburg Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Parkersburg Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Parkersburg Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Parkersburg Airport

Hotely ležící blízko letiště Parkersburg Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Parkersburg Airport

Parkersburg Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Parkersburg Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Parkersburg Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Parkersburg Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Parkersburg Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapyUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Parkersburg Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Parkersburg Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Parkersburg Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.