3D mapa Dockham Shore

Satelitní mapa Dockham Shore

název bez diakritiky: Dockham Shore
správní zařazení: Belknap County, New Hampshire, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 43° 35' 41" North, 71° 25' 10" West

Dockham Shore a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dockham ShoreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dockham Shore. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dockham Shore, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belknap County, New Hampshire, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 35' 41" North, 71° 25' 10" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dockham Shore v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dockham Shore

Hotely Dockham Shore: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dockham Shore: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dockham Shore, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dockham Shore Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dockham Shore. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dockham Shore

3D mapa Dockham Shore v Google Earth

satelitní 3D mapa Dockham Shore, Spojené státy americké

3D mapa Dockham ShoreGoogle Earth – podívejte se na Dockham Shore z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dockham Shore dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dockham Shore shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dockham Shore, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Dockham Shore a okolí

Letiště ve městě Dockham Shore a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dockham Shore říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dockham Shore (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dockham Shore a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dockham Shore

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dockham Shore: textový odkaz

satelitní mapu Dockham Shore: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dockham Shore

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dockham Shore: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dockham Shore: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dockham Shore: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alisaray v oblasti Kastamonu, Turecko
  2. Burns v oblasti Polk County, Missouri, Spojené státy americké
  3. Dadu v oblasti East Wellega, Oromiya, Etiopie
  4. Stora Vadersjon v oblasti Haninge Kommun, Stockholms Lan, Švédsko
  5. Behiri v oblasti Guitry, Divo, Pobřeží slonoviny
  6. Kuyal'nik v oblasti Odeska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.