3D mapa Montezuma

Satelitní mapa Montezuma

název bez diakritiky: Montezuma
správní zařazení: Cayuga County, New York, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 43° 0' 36" North, 76° 42' 13" West

Montezuma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MontezumaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Montezuma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Montezuma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cayuga County, New York, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 0' 36" North, 76° 42' 13" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Montezuma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Montezuma

Hotely Montezuma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Montezuma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Montezuma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Montezuma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Montezuma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Montezuma

3D mapa Montezuma v Google Earth

satelitní 3D mapa Montezuma, Spojené státy americké

3D mapa MontezumaGoogle Earth – podívejte se na Montezuma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Montezuma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Montezuma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Montezuma, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Montezuma a okolí

Letiště ve městě Montezuma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Montezuma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Montezuma (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Montezuma a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Montezuma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Montezuma: textový odkaz

satelitní mapu Montezuma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Montezuma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Montezuma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Montezuma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Montezuma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yuxari Oratag v oblasti Nagorno-Karabakh, Ázerbájdžán
  2. Sierra Bayamon v oblasti Bayamon Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.