3D mapa Port Leyden

Satelitní mapa Port Leyden

název bez diakritiky: Port Leyden
správní zařazení: Lewis County, New York, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 43° 34' 59" North, 75° 20' 44" West

Port Leyden a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Port LeydenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Port Leyden. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Port Leyden, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lewis County, New York, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 34' 59" North, 75° 20' 44" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Port Leyden v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Port Leyden

Hotely Port Leyden: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Port Leyden: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Port Leyden, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Port Leyden Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Port Leyden. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Port Leyden

3D mapa Port Leyden v Google Earth

satelitní 3D mapa Port Leyden, Spojené státy americké

3D mapa Port LeydenGoogle Earth – podívejte se na Port Leyden z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Port Leyden dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Port Leyden shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Port Leyden, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Port Leyden a okolí

Letiště ve městě Port Leyden a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Port Leyden říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Port Leyden (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Port Leyden a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Port Leyden

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Port Leyden: textový odkaz

satelitní mapu Port Leyden: obrázkový odkaz

satelitní mapu Port Leyden

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Port Leyden: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Leyden: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Leyden: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haromhaz v oblasti Somogy, Maďarsko
  2. Niankodobedou v oblasti Lakota, Lakota, Pobřeží slonoviny
  3. Qui Nhan v oblasti Ham Yen, Tuyen Quang, Vietnam
  4. Tandes v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.