3D mapa Otis

Satelitní mapa Otis

název bez diakritiky: Otis
správní zařazení: Monroe County, New York, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 43° 9' 53" North, 77° 38' 43" West

Otis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OtisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Otis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Otis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monroe County, New York, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 9' 53" North, 77° 38' 43" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Otis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Otis

Hotely Otis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Otis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Otis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Otis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Otis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Otis

3D mapa Otis v Google Earth

satelitní 3D mapa Otis, Spojené státy americké

3D mapa OtisGoogle Earth – podívejte se na Otis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Otis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Otis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Otis, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Otis a okolí

Letiště ve městě Otis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Otis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Otis (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Otis a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Otis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Otis: textový odkaz

satelitní mapu Otis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Otis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Otis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Otis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Otis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bamako v oblasti Koulikoro, Mali
  2. Malanang v oblasti Misamis Oriental, Region 10, Filipíny
  3. Striplin (historical) v oblasti Sutter County, California, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.