3D mapa Prairie Rose

Satelitní mapa Prairie Rose

název bez diakritiky: Prairie Rose
správní zařazení: Cass County, North Dakota, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 46° 49' 3" North, 96° 50' 7" West

Prairie Rose a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Prairie RoseVítejte na stránce věnované satelitní mapě Prairie Rose. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Prairie Rose, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cass County, North Dakota, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 49' 3" North, 96° 50' 7" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Prairie Rose v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Prairie Rose

Hotely Prairie Rose: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Prairie Rose: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Prairie Rose, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Prairie Rose Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Prairie Rose. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Prairie Rose

3D mapa Prairie Rose v Google Earth

satelitní 3D mapa Prairie Rose, Spojené státy americké

3D mapa Prairie RoseGoogle Earth – podívejte se na Prairie Rose z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Prairie Rose dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Prairie Rose shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Prairie Rose, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Prairie Rose a okolí

Letiště ve městě Prairie Rose a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Prairie Rose říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Prairie Rose (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Prairie Rose a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Prairie Rose

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Prairie Rose: textový odkaz

satelitní mapu Prairie Rose: obrázkový odkaz

satelitní mapu Prairie Rose

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Prairie Rose: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Prairie Rose: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Prairie Rose: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Holthof v oblasti Nordvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  2. Goth Karam v oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán
  3. Saint-Paul-en-Cornillon v oblasti Saint-Etienne, Loire, Rhone-Alpes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.