3D mapa Cambridge

Satelitní mapa Cambridge

název bez diakritiky: Cambridge
správní zařazení: Guernsey County, Ohio, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 1' 52" North, 81° 35' 19" West

Cambridge a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CambridgeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cambridge. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cambridge, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guernsey County, Ohio, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 1' 52" North, 81° 35' 19" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cambridge v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cambridge

Hotely Cambridge: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cambridge: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cambridge, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cambridge Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cambridge. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cambridge

3D mapa Cambridge v Google Earth

satelitní 3D mapa Cambridge, Spojené státy americké

3D mapa CambridgeGoogle Earth – podívejte se na Cambridge z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cambridge dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cambridge shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cambridge, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Cambridge a okolí

Letiště ve městě Cambridge a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cambridge říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cambridge (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cambridge a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cambridge

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cambridge: textový odkaz

satelitní mapu Cambridge: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cambridge

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cambridge: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cambridge: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cambridge: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Edgefield (historical) v oblasti Attala County, Mississippi, Spojené státy americké
  2. Magdaran v oblasti Masbate, Region 5, Filipíny
  3. Ryd v oblasti Tingsryd Kommun, Kronobergs Lan, Švédsko
  4. Sarab-e Bahram v oblasti Fars, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.