3D mapa Allegheny (historical)

Satelitní mapa Allegheny (historical)

název bez diakritiky: Allegheny (historical)
správní zařazení: Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 27' 2" North, 80° 0' 59" West

Allegheny (historical) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Allegheny (historical)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Allegheny (historical). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Allegheny (historical), administrativně je místo zařazeno do oblasti Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 27' 2" North, 80° 0' 59" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Allegheny (historical) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Allegheny (historical)

Hotely Allegheny (historical): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Allegheny (historical): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Allegheny (historical), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Allegheny (historical) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Allegheny (historical). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Allegheny (historical)

3D mapa Allegheny (historical) v Google Earth

satelitní 3D mapa Allegheny (historical), Spojené státy americké

3D mapa Allegheny (historical)Google Earth – podívejte se na Allegheny (historical) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Allegheny (historical) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Allegheny (historical) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Allegheny (historical), Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Allegheny (historical) a okolí

Letiště ve městě Allegheny (historical) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Allegheny (historical) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Allegheny (historical) (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Allegheny (historical) a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Allegheny (historical)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Allegheny (historical): textový odkaz

satelitní mapu Allegheny (historical): obrázkový odkaz

satelitní mapu Allegheny (historical)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Allegheny (historical): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Allegheny (historical): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Allegheny (historical): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mwangomba v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Udruma v oblasti Kullamaa, Laane, Estonsko
  3. Lahtse v oblasti Vinni, Laane-Viru, Estonsko
  4. Ban Mokchong v oblasti Pak Beng, Oudomxay, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.