3D mapa Braddock Hills

Satelitní mapa Braddock Hills

název bez diakritiky: Braddock Hills
správní zařazení: Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 25' 2" North, 79° 51' 55" West

Braddock Hills a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Braddock HillsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Braddock Hills. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Braddock Hills, administrativně je místo zařazeno do oblasti Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 25' 2" North, 79° 51' 55" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Braddock Hills v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Braddock Hills

Hotely Braddock Hills: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Braddock Hills: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Braddock Hills, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Braddock Hills Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Braddock Hills. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Braddock Hills

3D mapa Braddock Hills v Google Earth

satelitní 3D mapa Braddock Hills, Spojené státy americké

3D mapa Braddock HillsGoogle Earth – podívejte se na Braddock Hills z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Braddock Hills dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Braddock Hills shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Braddock Hills, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Braddock Hills a okolí

Letiště ve městě Braddock Hills a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Braddock Hills říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Braddock Hills (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Braddock Hills a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Braddock Hills

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Braddock Hills: textový odkaz

satelitní mapu Braddock Hills: obrázkový odkaz

satelitní mapu Braddock Hills

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Braddock Hills: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Braddock Hills: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Braddock Hills: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Niuchengwei v oblasti Zhangpu, Fujian, Čína
  2. Beibai v oblasti Yangqu, Shanxi, Čína
  3. Prikry v oblasti Semily, Liberecký kraj, Česká republika
  4. Sesim-ni v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.