3D mapa Duquesne Heights

Satelitní mapa Duquesne Heights

název bez diakritiky: Duquesne Heights
správní zařazení: Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 26' 7" North, 80° 1' 13" West

Duquesne Heights a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Duquesne HeightsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Duquesne Heights. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Duquesne Heights, administrativně je místo zařazeno do oblasti Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 26' 7" North, 80° 1' 13" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Duquesne Heights v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Duquesne Heights

Hotely Duquesne Heights: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Duquesne Heights: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Duquesne Heights, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Duquesne Heights Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Duquesne Heights. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Duquesne Heights

3D mapa Duquesne Heights v Google Earth

satelitní 3D mapa Duquesne Heights, Spojené státy americké

3D mapa Duquesne HeightsGoogle Earth – podívejte se na Duquesne Heights z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Duquesne Heights dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Duquesne Heights shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Duquesne Heights, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Duquesne Heights a okolí

Letiště ve městě Duquesne Heights a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Duquesne Heights říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Duquesne Heights (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Duquesne Heights a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Duquesne Heights

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Duquesne Heights: textový odkaz

satelitní mapu Duquesne Heights: obrázkový odkaz

satelitní mapu Duquesne Heights

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Duquesne Heights: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Duquesne Heights: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Duquesne Heights: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Demyanichi v oblasti Zhiryatinskiy rayon, Bryanskaya Oblast, Rusko
  2. Changnong v oblasti Dong An, Hunan, Čína
  3. Jannatwala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  4. An Na`amah v oblasti Baha, Saudská Arábie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.