3D mapa Penn Ridge

Satelitní mapa Penn Ridge

název bez diakritiky: Penn Ridge
správní zařazení: Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 27' 49" North, 79° 48' 46" West

Penn Ridge a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Penn RidgeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Penn Ridge. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Penn Ridge, administrativně je místo zařazeno do oblasti Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 27' 49" North, 79° 48' 46" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Penn Ridge v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Penn Ridge

Hotely Penn Ridge: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Penn Ridge: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Penn Ridge, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Penn Ridge Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Penn Ridge. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Penn Ridge

3D mapa Penn Ridge v Google Earth

satelitní 3D mapa Penn Ridge, Spojené státy americké

3D mapa Penn RidgeGoogle Earth – podívejte se na Penn Ridge z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Penn Ridge dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Penn Ridge shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Penn Ridge, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Penn Ridge a okolí

Letiště ve městě Penn Ridge a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Penn Ridge říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Penn Ridge (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Penn Ridge a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Penn Ridge

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Penn Ridge: textový odkaz

satelitní mapu Penn Ridge: obrázkový odkaz

satelitní mapu Penn Ridge

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Penn Ridge: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Penn Ridge: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Penn Ridge: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Meni Meni v oblasti Guereda, Biltine, Čad
  2. Coroglen v oblasti Waikato, Nový Zéland
  3. Punja v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. San Vicente v oblasti Pangasinan, Region 1, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.