3D mapa Troy Hill

Satelitní mapa Troy Hill

název bez diakritiky: Troy Hill
správní zařazení: Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 40° 28' 8" North, 79° 58' 44" West

Troy Hill a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Troy HillVítejte na stránce věnované satelitní mapě Troy Hill. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Troy Hill, administrativně je místo zařazeno do oblasti Allegheny County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 28' 8" North, 79° 58' 44" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Troy Hill v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Troy Hill

Hotely Troy Hill: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Troy Hill: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Troy Hill, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Troy Hill Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Troy Hill. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Troy Hill

3D mapa Troy Hill v Google Earth

satelitní 3D mapa Troy Hill, Spojené státy americké

3D mapa Troy HillGoogle Earth – podívejte se na Troy Hill z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Troy Hill dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Troy Hill shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Troy Hill, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Troy Hill a okolí

Letiště ve městě Troy Hill a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Troy Hill říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Troy Hill (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Troy Hill a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Troy Hill

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Troy Hill: textový odkaz

satelitní mapu Troy Hill: obrázkový odkaz

satelitní mapu Troy Hill

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Troy Hill: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Troy Hill: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Troy Hill: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cengshan v oblasti Tancheng, Shandong, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.